Dnia 27 kwietnia w auli Szkoły Zawodowej odbyło się spotkanie ze szkolnymi pielęgniarkami.
Pani Ala i pani Lucyna zaznajomiły uczniów SSPdP z problemami jakie wynikają ze złego odżywiania, braku ruchu i braku higieny osobistej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i aktywnie brali udział w dyskusji dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i wiadomościami. W czasie spotkania wszyscy uczniowie zostali zważeni, zmierzeni, a także dokonano pomiaru ciśnienia krwi. Na podstawie obliczenia BMI masy ciała każdy uczeń dowiedział się, czy jego waga jest prawidłowa czy też musi trochę nad sobą popracować. Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem uznania, bądź dyplomem zachęty do pracy nad sobą Uśmiech.
Razem z paniami pielęgniarkami Alicją i Lucyną spotkanie zorganizowały Małgorzata Jankowska i Anna Nowicka.