NIEBYWAŁY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY !!!
Dnia 6 czerwca 2023 roku w SOSW Malbork odbyła się III Międzywojewódzka Wytwórnia Talentów, której głównym celem było odkrywanie i rozwijanie ukrytych zdolności osób niepełnosprawnych, tworzenie warunków do ich kreatywnego wyrażania oraz promowania talentów na szerszą skalę.
Dwóch naszych uczniów, laureatów szkolnego konkursu „Mam(y) Talent” , Adam Dereżkiewicz (6c) oraz Kacper Ranachowski (8b) pod opieką Pani Katarzyny Krychniak – Sikorskiej pojechało, by zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności i powalczyć o najwyższe trofea.
Swoje talenty prezentowało 17 uczestników z placówek w Bydgoszczy, Kartuzach, Gdyni, Żukowie, Elblągu, Kołozębiu, Lasowicach Wielkich, Jezierniku, Uśnicach oraz Wejherowie.
Radości nie było granic, gdy profesjonalnie  dobrane Jury zadecydowało o przyznaniu w kategorii wokalnej  I miejsca Adamowi Dereżkiewiczowi ,a w kategorii plastyczno- technicznej III miejsca dla Kacpra Ranachowskiego.
Chłopcy godnie reprezentowali Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego i z niebywałą satysfakcją przyjmowali podziękowania od samej Dyrekcji SOSW w Malborku.
Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału  w tak elitarnym konkursie.