Święta Bożego Narodzenia,
to czas , w którym dzielimy się  serdecznymi życzeniami z naszymi bliskimi i nie tylko. To czas pełen spokoju, ciepła. Czas, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony drugiego człowieka mogą być rozwiązaniem  naszych problemów. To także moment wspólnych spotkań.
W tym wyjątkowym czasie, uczniowie Zespołów Edukacyjno – Terapeutycznych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej wraz opiekunami  Samorządu Szkolnego i Panią pedagog Michaliną Kanciał, postanowili obdarować pracowników szkoły i nie tylko, własnoręcznie przygotowanymi kartkami Bożonarodzeniowymi.
Niech kartki świąteczne z życzeniami będą symbolem pamięci, wdzięczności  serdeczności i dobroci. Niech w ten szczególny czas nikt nie będzie samotny, smutny.

Życzymy Wszystkim:
Zdrowych Spokojnych Świąt🎄🎄🎄