Dnia 17 grudnia 2019r. klasy dla uczniów z autyzmem w formie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia wybrały się na warsztaty robienia ozdób choinkowych do Kampusu Eureka w Wejherowie. W wyjściu brały udział klasy: p. Joanny Katzor Ib, p. Katarzyny Pląskowskiej IV/Vb, p. Edyty Prangi Vd oraz p. Michalina Cieślak z klasą VII/VIIId. Dodatkową atrakcją była przejażdżka autobusem MZK oraz podziwianie pięknie przystrojonego miasta i trwającego jarmarku bożonarodzeniowego. Instruktorki z Kampusu Eureka przygotowały dla naszych uczniów interesujące warsztaty – uczestnicy wypełniali watą oraz ozdabiali według własnego pomysłu materiałowe choinki. Wykonane ozdoby stały się prezentem świątecznym dla rodziców uczniów.