Dnia 16 listopada 2016 r. w godz. 9:00-14:00 będziemy mieli zaszczyt gościć w naszej placówce przedstawicieli i sportowców
z „Fundacji Akademii Integracji – Praca, Edukacja, Sport”.
   Z inicjatywy rodziców naszych uczniów i na zaproszenie Pani Dyrektor Małgorzaty Woźniak, młodzież będzie miała okazję spotkać się w wybitnymi sportowcami – paraolimpijczykami, medalistami mistrzostw Świata i Europy. Niepełnosprawni sportowcy podzielą się swoimi osiągnięciami i pokażą swoją pasję, którą realizują w życiu. Na wózkach inwalidzkich zaprezentują pokaz walki szermierczej, do której również zaproszą naszą młodzież. Opowiedzą własne historie, jednocześnie przestrzegając, jak eliminować z życia sytuacje niebezpieczne i jak im zapobiegać. Spotkanie będzie okazją do wspólnego poznania, odkrywania radości ze sportu, który przynosi sukcesy dzięki ciężkiej pracy.
      Mamy nadzieję, że nasi goście swoją determinacją
i przykładem uświadomią wszystkim, że niepełnosprawność
nie musi ograniczać człowieka w dążeniu do spełnienia marzeń
i do normalnego, szczęśliwego życia.
      Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej:
I tura – Szkoła Podstawowa, Gimnazjum ZET godz. 9:00-11:00
II tura – SSPdP, Gimnazjum, ZSZ godz. 12:00-14:00