W dniu 16 kwietnia uczniowie klasy 2b zasadniczej szkoły zawodowej mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji targów gastronomiczno-spożywczych organizowanych przez firmę GASTREM w hotelu IBIS STYLES w Redzie.

Celem targów, podobnie jak w poprzednich latach była konsolidacja środowiska hotelarsko-gastronomicznego oraz prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie wyposażenia współczesnej, profesjonalnej gastronomii. Na miejscu nasza młodzież mogła zapoznać się z nowoczesnymi technikami gotowania oraz podstawowymi technikami kuchni molekularnej. Nasi przyszli kucharze uczestniczyli także w szkoleniu „Minimum sanitarne i zastosowanie środków czystości”. Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu będą certyfikaty.