Teatr Muzyczny w Gdyni

9 marca 2018 roku wraz z uczniami odbyliśmy magiczną podróż w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.
 „Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym, wprowadza widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D były dosłownie na wyciągnięcie ręki. Uczniowie byli uczestnikami jedynej w swoim rodzaju zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki.
  W tej wielkiej przygodzie, zmierzyli się ze złowrogimi piratami, ogrzali się w kręgu indiańskich ognisk i odkryli nowe lądy.
   Zapierające momentami dech w piersiach projekcje 3D, imponująca choreografia, inscenizacyjna prostota połączona z rozmachem, rewelacyjne role dziecięce i praktycznie wszyscy soliści śpiewający bez zarzutu, a można by wymieniać dłużej.Z pewnością jeszcze nie raz wybierzemy to miejsce na zaczerpnięcie kultury jakimi są spektakle Teatru Muzycznego.