Jeszcze nie wszyscy wiedzą że w naszej placówce PZKS, działa stowarzyszenie Autyzm Wejherowo. Stowarzyszenie powstało gdy rodzice dzieci z autyzmem spotkali się i początkowo działali jako grupa wsparcia dla kilku rodzin.

W 2014 r. założyliśmy stowarzyszenie , aby móc w pełni działać na wielu płaszczyznach. Ostatnio we wtorek o godz 16.30 mieliśmy okazje gościć dwóch wybitnych muzyków z Trójmiasta – Bartosza Chylewskiego oraz Piotra Wyrwaszewskiego, którzy stanowią skład pt. „Technolodzy Procesu”. – warsztaty muzyczne dla naszych dzieci oraz dzieci z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr. 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących zorganizowała Katarzyna Rajska

Pierwsza część warsztatów to był krótki bardzo nastrojowy koncert, a w drugiej części dzieci mogły zagrać na wielu instrumentach etnicznych z wielu zakątków świata od Japonii poprzez Afrykę , Amerykę Południową, po Daleki Wschód.
Wszyscy odbyliśmy ciekawą,daleką podróż muzyczną ☺️
Raz jeszcze Dziękujemy zespołowi za charytatywny występ oraz Kasi Rajskiej za organizację.
Dziękujemy Dyrekcji PZKS za udostępnienie nam dzisiaj auli, ekipie TTM za przybycie