TRZYMAJ FORMĘ! – to nasze przewodnie hasło, które obowiązuje przez cały rok szkolny.

Uczniowie gimnazjum zespołów terapeutycznych po raz kolejny spotkali się na sali gimnastycznej, by zmierzyć się z przeszkodami, własnymi słabościami i oczywiście – rywalizować. Na początek była obowiązkowa rozgrzewka, a potem zadania! Każde zadanie było wyzwaniem…a jakie pomysły i sprzęt?! Same dary natury! I sadzenie ziemniaków, i bieganie z kaloszem, zbieranie liści, rzucanie żołędziami…a nawet dynie były! Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w wyścigach, rywalizacja była zacięta. Od śmiechu, oklasków i okrzyków na sali aż dudniło! Wszyscy sobie dopingowali. To była duża dawka emocji. Zawodnicy – od I do IV miejsca – otrzymali puchary i słodkości. Brawo nasi gimnazjaliści!