Dnia 23 października Agnieszka Drabata wraz z uczniami kl. IV/V a i Krystyna Kozłowska z uczniami kl. IV/Vb udały się do Szkoły Podstawowej nr 11,  gdzie we współpracy z panią Joanną Zembrzuską przeprowadziły zajęcia wspólne z klasą trzecią pod hasłem „Projekt Zima”.

Zajęcia miały na celu stworzenie prac plastycznych o tematyce zimowej, zaś główne narzędzie pracy stanowiły dłonie. Po wspólnym, zabawnym powitaniu, które zaktywizowało wszystkich uczestników i przełamało pierwsze lody, uczniowie razem przystąpili do pracy.  Jej efekty,  jak i przebieg zajęć przeszły naszej najśmielsze oczekiwania. Cudowna atmosfera współpracy, wzajemnej życzliwości i radości towarzyszyła od początku do końca spotkania, zaś reakcje dzieci na nasze przybycie  i ich prośby sprawiły, że pojawiły się plany dalszej współpracy na przyszłość.