Dnia 17 marca odbyły się VI Pomorskie Spotkania Taneczne w Gdyni. W tym roku zespół „Dżibasy” prowadzony przez pana Jakuba Wałka i panią Małgorzatę Jankowską przedstawił wiązankę tańców pt „Roztańczona Polska”.

Tancerze przedstawili cztery charakterystyczne tańce dla czterech stron naszego kraju ( północ, południe, wschód, zachód). Artyści dali z siebie wszystko zyskując uznanie i wielkie brawa publiczności.  Impreza zorganizowana była z ogromnym rozmachem, piękną oprawą muzyczną i profesjonalnym oświetleniem na deskach Kinoteatru „Grom”. Wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe a organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Gdyni. W spotkaniu brali udział uczniowie szkół specjalnych. Kolejność występów została ustalona w drodze losowania. Jubileusz uświetniło osiem zespołów uczestniczących oraz zaproszeni gościnnie. Całość przysporzyła wszystkim dużo radości i satysfakcji. Nie zabrakło, również wspaniałego poczęstunku na zakończenie.