W piątek, 2 czerwca 2017 roku, na naszej strefie rekreacyjno – sportowej „Sobieskiego” odbył się już VIII FESTYN RODZINNY w formie pikniku edukacyjnego.

Uczestniczyli w nim uczniowie i ich rodziny, a także nauczyciele i zaproszeni goście. Na wszystkich czekały wspaniałe atrakcje: dmuchane zamki ze zjeżdżalniami, przejażdżki konne, karaoke, stanowisko z łodzią ratunkową WOPR, pokaz strażaków Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Wejherowie, prezentacja umiejętności tanecznych zespołu „Dżibasy”, występ uczniów ze szkolnego koła teatralnego „Kotlet mielony”, popis tańca uczniów z Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, turnieje piłki nożnej i siatkowej, zawody lekkoatletyczne, „Formuła 1” – konkurencje dla uczniów poruszających się na wózkach, strzelanie z łuku, stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy i studio szalonych fryzur, wielkie bańki mydlane, konkurencje zwinnościowo – zręcznościowe, doświadczenia fizyczne, prezentacja pracy słuchaczy PZSP – pomiar ciśnienia i masaże, kreatywne warsztaty (ceramika, malarstwo, decoupage, florystyka, origami) i zabawy matematyczne.

Festyn był naprawdę profesjonalnie zorganizowany! To głównie zasługa Pani Małgorzaty Jankowskiej i Aleksandry Müller, które czuwały nad jego organizacją i przebiegiem.

Festyn nie byłby tak udany, gdyby nie nasi przyjaciele – cała rzesza wspierających nas osób i instytucji:

Starostwo Powiatowe w Wejherowie;
Pan Czesław Drewa
Państwowa Straż Pożarna w Wejherowie;
WOPR o/Wejherowo;
Państwo A. i B. Nowopolscy;
Pan Reiner Mattar;
Koło Gospodyń Wiejskich w Bolszewie;
Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie;
Powiatowy Zespół Szkół Policealnych w Wejherowie;
Piekarnia Tomasz Lange
Firma Handlowa Marit
Firma Agmięs
Firma Prymex
Pan Artur Rogowski – Wejher Komputer

Dziękujemy!

Zabawa była przednia!

Do zobaczenia na festynie za rok!