Walentynki w tym roku w Szkole Podstawowej przebiegły cichutko, ale ilość sympatycznych myśli przelanych na kartki walentynkowe była ogromna!

W ramach zadań Samorządu Uczniowskiego od zeszłego tygodnia można było wrzucać walentynki do specjalnie przygotowanej skrzynki. Dziś komisyjnie skrzynka została otworzona i dosłownie „wylały się” z niej przepiękne prace pełne miłych słów. Każda z kartek znalazła swojego adresata.

Niektóre klasy również celebrowały zbliżające się Walentynki. Uczniowie klasy I/II a oraz klasy VII/VIII b zespołu edukacyjno-terapeutycznego z tej okazji na zajęciach wykonywali różnorodne zadania związane z dniem św. Walentego oraz wspólnie przygotowali plakat, którym został przyozdobiony szkolny hol.