Dzień Zakochanych tuż, tuż … więc pora na ogłoszenie wyników konkursu walentynkowego dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Mimo zmiany trybu nauczania, otrzymałyśmy od Was mnóstwo zdjęć serduszek, w różnej odsłonie. Zaskoczyliście nas pomysłowością, kreatywnością i różnorodnością zastosowanych technik. Cieszymy się również, że do pomocy przy realizacji Waszych projektów włączyli się rodzice i opiekunowie. Wybranie zwycięzców okazało się bardzo trudne, bo każda praca zasługiwała na pierwsze miejsce. Jednak po burzliwych obradach postanowiłyśmy szczególnie wyróżnić i nagrodzić trzech uczniów:
I miejsce – Artur z kl. I a za jego serduszko z tkaniny,
II miejsce – Karol z kl. II b za wspaniały tort czekoladowy,
III miejsce Kacper Ł. z kl. I-III d za promieniujące uczuciami malowane serce.
Na pozostałych uczestników czekają dyplomy i słodkie upominki, które zostaną wręczone po feriach zimowych.

Organizatorki konkursu:
p. Ania Kroplewska i p. Sandra Rogocka