Z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, jak co roku, staramy się kształtować u uczniów poczucie tożsamości narodowej i szacunku wobec własnej Ojczyzny.

25 października 2021r. uczniowie klas: 4-6b, 7c, 7d i 7-8a zespołów edukacyjno-terapeutycznych Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyli w warsztatach patriotycznych. Młodzież poprzez wykonywanie różnorodnych zadań miała możliwość utrwalania oraz poszerzania wiadomości o Polsce. Uczniowie świetnie radzili sobie z układaniem bardzo trudnych puzzli czy zadań z kodowania. Przypomnieliśmy sobie symbole narodowe. Wspólnie i godnie odśpiewaliśmy hymn państwowy. Podsumowaniem spotkania było wykonanie mapy myśli o Polsce, która teraz zdobi hol naszej szkoły.