W dniu 22 czerwca 2022 roku wraz z grupą uczniów z SSPdP, odwiedziliśmy Warsztaty Terapii Zajęciowej „Batorego” w Gdańsku. Po serdecznym powitaniu przez pracowników i uczestników WTZ, zwiedziliśmy budynek placówki, a w nim pracownie: ceramiczną, stolarską, biżuteryjną, rękodzieła i ogrodniczą. Nasi uczniowie mieli możliwość własnoręcznego wykonania kartek okolicznościowych, a następnie mogli zrelaksować się w sali SI. Kolejne kroki skierowaliśmy do ogrodu deszczowego Pani Basi, w którym zachwyciła nas różnorodność bylin i drzew. W miłej atmosferze wzięliśmy udział w letnim pikniku pod chmurką, gdzie odbyły się poczęstunek oraz rozgrywki sportowe. Spotkanie z kadrą WTZ dało nam możliwość wymiany doświadczeń zawodowych i nawiązania współpracy, która na pewno zaowocuje w nowym roku zkolnym. Dziękujemy gospodarzom za serdeczne przyjęcie i zapraszamy Was do Wejherowa.