Warsztaty terapii zajęciowej dla uczniów kończących naszą szkołę są często następnym etapem rehabilitacji w drodze do samodzielności społecznej i nierzadko zawodowej.

W Lubiatowie funkcjonują WTZ-ty prowadzone przez Fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Sama lokalizacja robi niesamowite wrażenie. Nowoczesny, przestronny budynek wznoszący się w środku lasu w bliskości morza i otaczająca go natura stanowią wielki atut tego miejsca.

Zespół osób prowadzących to niezwykle otwarta, sympatyczna ekipa. Większość uczestników warsztatów to nasi starzy znajomi, którzy ukończyli edukację w naszej szkole. Pobyt w tej placówce (13 marca) był dla nas prawdziwą przyjemnością. Niektórzy z uczniów naszych klas wybierają się tam w najbliższej przyszłości i byli zachęceni poniedziałkowym pobytem w Lubiatowie. Po wizycie nie mogliśmy odmówić sobie spaceru brzegiem Bałtyku. Czuć było wiosnę, niestety deszcz trochę skrócił nasz pobyt na plaży.

Klasy: I/IIIb, I/IIIc
Wanda Politowska