Z wielką przyjemnością gościliśmy w naszej szkole pana Grzegorza Gniech – który jest
aktualnym Mistrzem Polski i Mistrzem Świata w Carvingu. Zaprezentował naszym młodym adeptom tajniki tajskiej sztuki rzeźbienia. Uczniowie mogli się dowiedzieć jak zrobić w melonie wzory aby wyglądały apetycznie, interesująco i po prostu rewelacyjnie. Najpierw omówiono poszczególne narzędzia, które były używane podczas pracy . Ich pochodzenie i nazwy i co najważniejsze w jaki sposób się nimi posługiwać. Pan Grzegorz wymienił również najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać prawdziwy carver: cierpliwość, wytrwałość oraz kreatywność. Wszystkie dekoracje, a właściwie małe dzieła sztuki, młodzi adepci wykonali pod okiem mistrza. Uczniowie wykazali się dużą dokładnością i zaangażowaniem w tworzeniu dekoracji . Uczestnicy byli zachwyceni z warsztatów jak i pod wielkim wrażeniem że mieli możliwość poznania mistrza świata.
Dyrekcja , nauczyciele oraz uczniowie dziękują bardzo za poświęcony czas i miło spędzony dzień . Życzymy również pomyślności oraz dalszych sukcesów zawodowych.
# Grzegorz Gniech

O nas