We’re still fit and cool
Czy nadal dbamy o zdrowie? Czy jesteśmy fit? 🌞💪💪🏡 -Te pytania niedawno skierowaliśmy do naszego zespołu projektowego Fit4healthylife, uczniów szkoły branżowej i przysposabiającej do pracy.
Uczniowie bardzo mile nas zaskoczyli. 👏👏🌞💚 Nadal aktywnie pracują nad swoją kondycją fizyczną, ćwicząc w domu oraz chodząc na długie spacery. Odżywiają się zdrowo, jedzą kolorowe kanapki, sałatki i inne fit potrawy!
Ruch to zdrowie, dlatego dbajmy o to by go nie zabrakło w naszym codziennym życiu. Prowadzenie zdrowego stylu życia procentuje, wystarczy tylko powtarzać czynności regularnie, a po czasie zaobserwujemy efekty naszych działań.
Dziękujemy uczniom za przesłanie zdjęć i pomoc w przygotowaniu poniższej prezentacji.
A czy Ty jesteś fit? 🚴‍♀ 🏋‍♀
Zespół Fit4healthylife