24 stycznia odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizacji programu własnego „Wiem. Czuję… Pomagam!”.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas: VI/VII a (wychowawca mgr Krystyna Kozłowska-inicjator programu), IV c (wychowawca mgr Joanna Almakiewicz), I b (wychowawca mgr Dorota Jankuniec). W czasie spotkania miał miejsce pokaz materiałów filmowych: 1. film Kulczyk Foundation pt. „Malawi – Na przekór losowi – marzenia się spełniają…” 2. film autorstwa Artura Wyszeckiego: „Cote d’Ivoire/Africa”. Posiłkując się powyższymi materiałami oraz bazując na doświadczeniu i wiedzy uczniów staraliśmy się uwrażliwić ich na sprawy i potrzeby innych ludzi. Wdrożyliśmy nowe pojęcia: empatia, altruizm, filantropia. Wykonaliśmy prace plastyczne symbolizujące dobroczynność, humanizm, serce.