Wigilie klasowe – to jedna z tradycji naszej szkoły. W tym roku ten dzień przypadł już 17 grudnia . W holu szkoły, uczniowie wszystkich klas wspólnie nakryli i udekorowali stoły.

Razem z wychowawcami oraz rodzicami, zadbali o to, aby nie zabrakło tradycyjnych potraw takich jak: barszczu z uszkami, pierogów oraz słodyczy i owoców. Wszyscy odświętnie ubrani, łamali się opłatkiem, wspólnie kolędowali i wzajemnie obdarowywali się prezentami. Atmosfera tego dnia była bardzo dostojna. Każdy uczeń podczas wigilii zachował należyty spokój i klasę. Dopełnieniem było przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Emmanuel”, w którym uczniowie Gimnazjum oraz ZSZ pod czujnym okiem p. Małgorzaty Wysokińskiej i Urszuli Gajdemskiej przedstawili treść sztuki o historii rodowodu Chrystusa. Wystąpienie wprowadziło wszystkich w nastrój wyczekiwania na najpiękniejszy dzień w roku – Boże Narodzenie.