Wiosna to idealny czas, by rozwijać wyobraźnię na świeżym powietrzu! Nie zamierzali przepuścić tego rodzaju okazji i nasi uczniowie . Dnia 23 marca uczniowie ZSZ oraz Gimnazjum, wybrali się na poszukiwanie oznak nadchodzącej pory roku!

Udali się na prawdziwe podchody, podążali za znakami i rozwiązywali zagadki. Uczniowie wraz z wychowawcami otrzymali przygotowaną specjalnie mapę z miejscami, w których musieli wykonać zadania. Tego dnia było naprawdę wesoło. Malowaliśmy sobie wąsy, tańczyliśmy „ Kółko graniaste”,” Stary niedźwiedź mocno śpi” przebieraliśmy kurtki na lewą stronę, układaliśmy napis WIOSNA z patyków w pobliskim lesie.
Klasy SSPdP natomiast, zebrały się w Auli budynku ZSZ, gdzie pod okiem nauczycieli wykonywali prace plastyczne obrazujące wiosnę.
Wszyscy stanęli na wysokości zadania i tym samym wszystkie szkoły otrzymały nagrodę – paczki słodyczy.