Nic tak nie cieszy społeczność naszej placówki jak spektakularne postępy w przebudowie budynku szkoły podstawowej z salą gimnastyczna oraz budowie nowego skrzydła szkoły!
W słoneczny październikowy dzień Pani Dyrektor Małgorzata Woźniak z wicedyrektorami zapoznała się z postępem prac odwiedzając plac budowy. Z aparatem towarzyszył odwiedzinom pan Igor Bogusz, który prowadzi kronikę fotograficzną budowy.
Duże wrażenie robią nowe okna w sali gimnastycznej oraz dobudowana część na tak bardzo potrzebne szatnie i sanitariaty. Po wielu latach trudności w przemieszczaniu się na wyższe kondygnacje ogromną radość sprawiają aż 3 klatki schodowe a także, póki co pusty, szyb windy. Miło było stawać w miejscach, gdzie już niedługo będą sale fitness, sale zajęć rewalidacyjnych, sala wyciszeń. To była bardzo miła i konstruktywna wizyta.
Wszyscy kibicujemy pracownikom Firmy Wema Wenta żartobliwie nucąc „niech się mury pną do góry…” i baaaaardzo się cieszymy! Na naszych oczach marzenia się spełniają!