Z wizytą w Orlu

Już prawie koniec roku, już wszyscy czujemy powiew wakacji, ale jeszcze znajdujemy czas na wspaniałe spotkania integracyjne. Uczniowie klas V/VI ze-t oraz II/III b G ze-t wraz z paniami Jolą Leśniowską-Bojke, Adą Szramką i Rita Leszczyńską w odpowiedzi na zaproszenie pani Justyny Kubiś, wychowawczyni klasy IVc w dniu 23 czerwca 2015r. wybrali się Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu.

Spotkanie było niesamowite! Najczęściej to my, nasza placówka, jest organizatorem takich spotkań – tym razem było na odwrót. Każdy nasz uczeń miał swojego „opiekuna” wśród uczniów gospodarzy. Dzieci bardzo chętnie wcieliły się w swoje role, nawiązały nowe znajomości. Panie nauczycielki przygotowały bardzo ciekawe zabawy plastyczne i ruchowe, a pan dyrektor zorganizował dla nas grilla. Mieliśmy też okazję zwiedzić kilka ciekawych miejsc w szkole: sale lekcyjne, komputerową, bibliotekę. Szczególnie spodobała nam się świetlica, gdzie spędziliśmy chwilę relaksu. Niestety pogoda trochę pokrzyżowała nam plany, jednak już teraz mamy zaproszenie na kolejne spotkanie jesienią… na które z niecierpliwością czekamy!