27 września w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego na oddziałach szpitalnych w Specjalistycznym Szpitalu w Wejherowie wychowanków-pacjentów odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Wejherowa.

Goście wygłosili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze i poboczu, przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami zarówno w realnym życiu, jaki i wirtualnym, a także zwrócili uwagę na niebezpieczeństwo płynące z gier komputerowych emanujących przemocą i brutalnością. Dzieci podziękowały policjantom za wizytę i wręczyły im własnoręcznie wykonane laurki i karty pracy dotyczące pracy stróżów prawa. Natomiast policjanci obdarowali uczestników spotkania odblaskami, by dzieci były bezpieczniejsze, gdy będą uczestnikami ruchu drogowego.