Dnia 13 października uczniowie z klasy I-III b i I-III d SSPdP wraz z nauczycielami p. Małgorzatą Jankowską, p. Anną Nowicką, p. Piotrem Jasielskim i z opiekunem p. Romanem Grubbą odwiedzili siedzibę Twojej Telewizji Morskiej.

Wycieczka miała charakter edukacyjny, celem jej było zaznajomienie uczniów z pracą w telewizji, poznanie tajników pracy od „kuchni”, rozmowy z ciekawymi ludźmi, reporterami, operatorami kamer. Uczniowie mieli okazję zobaczyć studio, zapoznać się z różnymi typami kamer, mikrofonów i innym sprzętem wykorzystywanym podczas tworzenia programów. Była to bardzo ciekawa wycieczka, uczniowie wrócili zadowoleni, poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą pracy ludzi, których codziennie widzą z ekranu telewizora.

Za opiekę i wyczerpujące wiadomości na temat pracy w telewizji dziękujemy panu Danielowi Zaputowiczowi.