Uczniowie, rodzice oraz pracownicy naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że los potrzebujących zwierząt nie jest im obojętny. Tradycyjnie na przełomie listopada i grudnia
w Specjalnej Szkole Przysposabiającej do Pracy nr 1 oraz Branżowej Szkole I stopnia nr 5 zorganizowano zbiórkę darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce.
Organizatorami akcji były panie Justyna Florczak i Aneta Kostuch wraz z klasą I-III A SSPdP. Cieszymy się, że tak wielu uczniów wzięło udział w akcji. Zebraliśmy 403,79 złotych, około 36 kg karmy suchej i mokrej, koce, opatrunki i wiele innych rzeczy niezbędnych w schronisku.
W grudniu klasa I-III A SSPdP wraz z wychowawcą pojechali przekazać zebrane dary
do Schroniska w Dąbrówce. Zebrana kwota została wpłacona przez uczniów na konto bankowe wyżej wymienionego Schroniska.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy!