14 lutego odbyło się kolejne spotkanie zespołu projektowego Fit4healthylife. Uczniowie, którzy uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu projektowym w Lippstadt
w Niemczech, przedstawili swoim kolegom i koleżankom ze szkoły prezentację multimedialną dotyczącą działań i zadań projektowych, które zrealizowaliśmy podczas pobytu w Don Bosco Schule. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że było to wspaniałe przeżycie. Mimo bariery językowej uczniowie nawiązali bardzo dobry kontakt z uczestnikami projektu z innych krajów, tj. Belgii, Niemiec i Walii (Wielkiej Brytanii). Każdy uczestnik podkreślał, że był to niezapomniany dla nich czas.
Z zaangażowaniem i zapałem pragną dalej uczestniczyć w działaniach projektowych, propagować zdrowy styl życia w szkole i poza nią.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej przez uczestników pierwszej mobilności projektowej – Paulinę Korman, Zuzię Bojanowską, Faustynę Zimmermann, Klaudię Chomik, Darię Gnaś, Patryka Cieklińskiego, Adama Pytlarza oraz opiekunów p. Wandę Politowską, p. Urszulę Gajdemską i p. Justynę Florczak.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy do szkoły przysposabiającej do pracy oraz branżowej szkoły I stopnia – przygotowaliśmy fotogalerie przedstawiającą nasze działania.