Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że konkurs na najlepsze hasło promujące życie wolne od uzależnień wygrała klasa 2b BSIs nr 5. Hasło „Nie pijemy, nie palimy i o zdrowie się troszczymy” otrzymało ponad połowę wszystkich oddanych głosów (54%).

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i udział w głosowaniu. Koordynatorzy projektu programu Erasmus+ „Fit4healthylife – W dobrej formie do zdrowego życia”.

[democracy id="2"]

W miesiącu listopadzie, w szkole przysposabiającej do pracy oraz branżowej szkole I stopnia, odbył się konkurs na najlepsze hasło promujące wolny od uzależnień, zdrowy styl życia. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali plakaty, transparenty z hasłami. Podczas apelu szkolnego klasy publicznie zaprezentowały swoje autorskie propozycje. Spośród zgłoszonych haseł jury konkursu wybrało pięć najciekawszych.

Spośród tych pięciu, pragniemy w internetowym głosowaniu wybrać zwycięskie hasło. Wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły zapraszamy do wspólnego głosowania. Klasa, która przygotowała najciekawsze hasło otrzyma nagrodę.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli i uczniów projektu „Fit4healthylife – W dobrej formie do zdrowego życia” realizowanego w ramach programu Erasmus+.