Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że konkurs na najlepsze hasło promujące życie wolne od uzależnień wygrała klasa 2b BSIs nr 5. Hasło „Nie pijemy, nie palimy i o zdrowie się troszczymy” otrzymało ponad połowę wszystkich oddanych głosów (54%).

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i udział w głosowaniu. Koordynatorzy projektu programu Erasmus+ „Fit4healthylife – W dobrej formie do zdrowego życia”.

Które hasło jest najlepsze ???
  • Nie pijemy, nie palimy i o zdrowie się troszczymy! 54%, 214
    214 54%
    214 - 54% wszystkich głosów
  • Papieros służy do zabijania, nie do szpanowania! 22%, 88
    88 22%
    88 - 22% wszystkich głosów
  • Jedno zdrowie tylko masz, więc je szanuj póki czas! 17%, 66
    66 17%
    66 - 17% wszystkich głosów
  • Nie bądź łoś, bądź ktoś! Tylko jelenie lubią palenie! 5%, 19
    19 5%
    19 - 5% wszystkich głosów
  • Kto nie pali, płuca ocali! 3%, 13
    13 3%
    13 - 3% wszystkich głosów
Wszystkie głosy: 400
26 listopada 2019 - 30 listopada 2019
Głosowanie zamknięte

W miesiącu listopadzie, w szkole przysposabiającej do pracy oraz branżowej szkole I stopnia, odbył się konkurs na najlepsze hasło promujące wolny od uzależnień, zdrowy styl życia. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali plakaty, transparenty z hasłami. Podczas apelu szkolnego klasy publicznie zaprezentowały swoje autorskie propozycje. Spośród zgłoszonych haseł jury konkursu wybrało pięć najciekawszych.

Spośród tych pięciu, pragniemy w internetowym głosowaniu wybrać zwycięskie hasło. Wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły zapraszamy do wspólnego głosowania. Klasa, która przygotowała najciekawsze hasło otrzyma nagrodę.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli i uczniów projektu „Fit4healthylife – W dobrej formie do zdrowego życia” realizowanego w ramach programu Erasmus+.