W poniedziałek 03.06.2019r. uczniowie klasy Va i IVb szkoły podstawowej pojechali wraz z opiekunami na 2-dniową wycieczkę do Chłapowa, Rozewia i Władysławowa.

Nocowaliśmy w pięknym pensjonacie „Azymut” w Chłapowie, którego właściciele ugościli nas wspaniałymi obiadami i pysznym śniadaniem. Pogoda w pełni dopisała, a atrakcji nie brakowało! W Rozewiu zwiedziliśmy m. in. latarnię morską, maszynownię, muzeum; we Władysławowie przechadzaliśmy się aleją gwiazd sportowych, a w Chłapowie rozkoszowaliśmy się urokiem nadmorskiej plaży. Poza tym, w czasie wolnym były: konkursy talentów, mecz piłki nożnej, prawdziwe ognisko z kiełbaskami oraz wyśmienite lody we władysławowskiej cukierence.
Zdjęć, wspomnień mamy bez liku! Uczniami w czasie wycieczki opiekowały się wychowawczynie klasy V i IV: p. Basia Mudlaff, p. Agata Skibińska-Orysiak oraz p. pedagog – Hania Kazimierczuk.