Dnia 16 czerwca 2021 roku klasy 1a i 4a wraz z wychowawcami pojechały na wycieczkę do Gdyni. W planach była jazda pociągiem SKM, spacer po Gdyni, w tym nabrzeże portowe (oglądanie jachtów i żaglowców), zakup pamiątek, lody oraz wizyta w Mc Donalds.
Uczniowie klasy 4a samodzielnie zakupili bilety na pociąg, składali zamówienie w Mc Donalds, kupowali pamiątki, opiekowali się młodszymi kolegami.
Dla uczniów klasy 1a była to pierwsza wycieczka klasowa. Uczniowie bardzo dzielnie znieśli podróż pociągiem oraz długi spacer po Gdyni. Nikt nie marudził, nie płakał za rodzicami.
Mimo prażącego słońca udało się zrealizować wszystkie cele. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni do szkoły. Pełni wrażeń z pamiątkami z wycieczki w plecaku.