W środę 20 listopada udaliśmy się po raz pierwszy na zajezdnię  kolejową SKM w Gdyni Cisowej .Grupa uczniów SSPdP mogła na żywo zobaczyć, gdzie są naprawiane, konserwowane i myte wagony podmiejskiej kolejki. Chłopcy, ze szczególnym zainteresowaniem, przypatrywali się wszystkim czynnościom i pracom wykonywanym w wielkim, kolejowym hangarze. Z wielką radością i euforią młodzież miała możliwość, choć na chwilę, zająć miejsce maszynisty pociągu. Udaliśmy się także do dyspozytorni- miejsca pracy przeznaczonego dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przewozu podróżnych. Na pamiątkę uczniowie otrzymali od SKM drobne upominki w postaci kolorowych magnesów, długopisów i smyczy.
Składamy serdeczne podziekowanie pracownikom kolei, szczególnie panu Tomkowi i Karolowi  za zawodowy instruktaż i oprowadzenie uczniów po różnych stanowiskach pracy w SKM.
M. Jankowska    K.Grzywacz