Dnia 24 maja 2018 roku uczniowie klasy 3a Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczący się jako pracownicy pomocniczy obsługi hotelowej uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym. Pojechaliśmy w podróż do Słupska. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. UNICEF to placówka o podobnym charakterze do naszej. Pani Aleksandra Anuszewska wraz ze swoją klasą hotelarzy przyjęła nas bardzo serdecznie. Ugoszczeni przepysznym ciastem, a następnie ciepłą zupą ruszyliśmy na spacer do miasta. Słupsk okazał się być bardzo ciekawym miejscem. W szczególności młodzieży spodobały się olbrzymie litery, które układały się w zdanie „I love SŁUPSK”. Spacerując po ulicach dotarliśmy do starego słupskiego tramwaju, gdzie zrobiliśmy sobie chwilę przerwy. Nasza wyprawa zakończyła się w późnych godzinach popołudniowych z uśmiechami na twarzy.