Wycieczka edukacyjna do zoo egzotycznego w Tuchlinie.

W czwartek, 16 maja uczniowie SSPdP wraz z opiekunami i wychowawcami wyruszyli na wycieczkę edukacyjną do zoo egzotycznego w Tuchlinie.

Przed wyjazdem nasz autokar przeszedł „odprawę policyjną”, a o 8.30 ruszyliśmy z miejsca zbiórki. Ekipa wycieczkowa liczyła 50 uczniów oraz 15 osób wspomagających, nauczycieli, opiekunów, dwoje rodziców. Podróż przebiegła sprawnie, a na miejscu czekało nas wiele atrakcji: zwiedzanie z przewodnikiem, połączone z możliwością dotykania zwierząt, pyszny obiad, film o rekinach, możliwość odpoczynku na terenie przyległym do zoo. W drogę powrotną wyruszyliśmy około godziny 13.15. Do szkoły dotarliśmy przed godziną 15.00. Wszystko udało się doskonale, jedynym minusem była ulewa, która przywitała nas w Wejherowie i nieco zakłóciła wyjście z autokaru i odbiór uczniów przez opiekunów. Tuchlin będzie przez wszystkich bardzo miło wspominany.