Bycie „Fit” oznacza dbanie o swój organizm, dobrą kondycję i zdrowie, zarówno poprzez odpowiednią aktywność fizyczną, psychiczną, zdrową dietę. Na pewno każdy już wie, że nasi uczniowie BSIs i SSPdP przez ostatnie miesiące starali się wprowadzać we własne życie zasady dbałości o zdrowie czerpiąc jednocześnie z tego radość i zadowolenie.
W ramach naszego projektu Fit4healthylife zaprosiliśmy uczniów PZKS do udziału w konkursie na collage cyfrowy pt. „Jestem fit, to nie kit!”. Prace konkursowe przedstawiają ideę naszego projektu tj. bycie fit – w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Kolaże uczniów udowadniają, że nie ma jednej recepty na zdrowy styl życia, gdyż każdy z nas jest inny. Mamy inne potrzeby, predyspozycje, mocne i słabsze strony. Tak więc każdy z nas, powinien znaleźć własną, optymalna drogę w dążeniu do zdrowia, kondycji, własnego rozwoju.
A oto wyniki konkursu:

I miejsce