Dnia 11.01b.r. w naszej szkole odbył się występ parafialnego chóru „Calasianz” pod dyrygenturą Bartłomieja Chrycyk.

W repertuarze chóru znalazły się m.in. znane wszystkim kolędy. Występ artystów przypomniał nam klimat minionych Świąt Bożego Narodzenia. Szczególne uznanie i podziękowania należą się wspaniałej artystce, pani Ewie Bach, która uraczyła nas dodatkowo zaśpiewanymi kolędami jednocześnie porywając wszystkich uczniów do wspólnego śpiewania.
Występ chóru dostarczył nam niesamowitych przeżyć oraz wielu emocji i wzruszeń. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
W podziękowaniu za tak niesamowite wystąpienie pani Dyrektor Renata Stolarczyk przekazała na ręce dyrygenta prezent wykonany samodzielnie przez naszych uczniów.
Na zakończenie poczęstowaliśmy naszych gości świeżo upieczonymi goframi.

Z całego serca raz jeszcze dziękujemy 🙂