Za nami XI już konkurs różańcowy odbywający się, jak co roku, w październiku- miesiącu Różańca Świętego- wśród uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 7.

I tym razem, zadaniem uczestników było wykonanie pięknego, pomysłowego różańca z dowolnych i zarazem ciekawych elementów.
Jak zawsze, podczas oceniania prac liczył się nie tylko materiał i projekt. Brany pod uwagę był również wkład własny ucznia, pomimo niezbędnej też często pomocy ze strony rodziców lub opiekunów.
Wszystkie przyniesione przez Uczniów prace, wywarły na komisji konkursowej duże wrażenie.
Panie: Dyrektor Mirwina Kotowska oraz Jolanta Leśniowska- Bojke- wchodzące w skład jury- postanowiły zatem wyróżnić każdego z uczestników konkursu.
Nagrody ufundowane przez organizatora konkursu- wraz z dyplomami- zostaną wręczone Zwycięzcom podczas najbliższego szkolnego apelu.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Tomasz Furman kl. 6 a /różaniec z żołędzi/
Kamil Busz kl. 6 a /różaniec z różnobarwnych koralików/

II miejsce: Nikola Grubba kl. 5 a / różaniec z plasteliny/
Agata Labuda kl. 6 a / różaniec z seledynowych koralików/
Patrycja Uliczna kl. 5 a /różaniec z kasztanów/

Serdeczne gratulacje i duże brawa dla wszystkich Uczestników konkursu!

organizator konkursu
Ewelina Bojek