Kolejny raz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 udali się ze świąteczną wizytą do Domów Opieki Społecznej w Wejherowie. Wychowankowie klasy 1a pod opieką p. Emilii Wójcik oraz p. Ireny Hinz odwiedzili pensjonariuszy w dwóch DPS-ach, przy ul. Św. Jacka 14 oraz przy ul. Przebendowskiego 1.
Na ręce pracowników przekazaliśmy kartki bożonarodzeniowe z życzeniami oraz lampiony świąteczne. Nasza wizyta bardzo ucieszyła personel ośrodków i pensjonariuszy. Przygotowane kartki z pewnością dostarczyły podopiecznym DPS-ów chwil radości oraz wzruszenia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, opiekunom za pomoc w przygotowaniu kartek i upominków. Szczególne podziękowania składamy paniom Dagmarze Kozłowskiej, Annie Kawczak, Annie Bisewskiej oraz Irenie Hinz.

Emilia Wójcik
Andrzej Tomalak