Kolejny raz  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 udali się ze świąteczną wizytą do Domów Opieki Społecznej w Wejherowie. Wychowankowie pod opieką p. Emilii Wójcik oraz p. Andrzeja Tomalaka odwiedzili pensjonariuszy w dwóch DPS-ach, przy ul. Św. Jacka 14 oraz przy ul. Przebendowskiego 1.

Na ręce pracowników przekazaliśmy kartki wielkanocne z życzeniami. Nasza wizyta bardzo ucieszyła personel ośrodków. Przygotowane kartki z pewnością dostarczyły pensjonariuszom  chwil radości i wzruszenia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, opiekunom za pomoc w przygotowaniu prezentów. Szczególne podziękowania składamy paniom Dagmarze Kozłowskiej, Marii Styp-Rekowskiej, Hannie Kazimierczuk, Marii Kamińskiej, Mariannie Petk, Agnieszce Żukowskiej oraz uczniom klasy 3a oraz 7a.

Emilia Wójcik

Andrzej Tomalak