Jak co roku, tym razem 10 grudnia 2019r., nasi podopieczni z klasy II/IIIa  oraz VII/VIIIa odwiedzili Wiejski Klub Kultury w Leśniewie gdzie spotkali się z wychowankami miejscowego przedszkola. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego przywitania się oraz wysłuchania opowiadania o „Brzydkim kaczątku”.  Dużo radości sprawiły dzieciom, ale i  dorosłym zabawy z wykorzystaniem chusty Klanzy oraz wspólne wykonywanie świątecznych kartek. Uczniowie otrzymali podarunki od wychowanków przedszkola, ale również od Mikołaja co uradowało naszych podopiecznych. Niespodzianką była też wata cukrowa, która wywołała duży uśmiech na twarzach dzieci. Spotkanie przebiegało w przemiłej świątecznej atmosferze, pełnej integracji i wzajemnej życzliwości.