Drodzy Rodzice, Uczniowie i Wychowankowie!

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy!

Za nami pierwszy tydzień zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówce. To okres nowych doświadczeń dla nas wszystkich. Myślę o Was ciepło w tym nietypowym czasie.

Drodzy Uczniowie i Wychowankowie, wiem jak wiele dla Was znaczy nauka w naszej szkole. Bardzo byśmy chcieli aby przerwa w zajęciach trwała jak najkrócej. Dlatego właśnie teraz musicie pozostać pod opieką rodziców i wytrzymać bez bezpośredniego kontaktu z nami. Jeżeli możecie, korzystajcie sami, bądź przy pomocy bliskich, z materiałów zamieszczanych dla Was przez nauczycieli i wychowawców.

Kochani Rodzice, proszę Was o dalszą współpracę. Sytuacja jest nadzwyczajna i wymaga od nas wszystkich niekonwencjonalnych działań.

Dziękuję wszystkim Pracownikom i Nauczycielom za zaangażowanie w tym tygodniu.  W poczuciu odpowiedzialności staraliście się Państwo nawiązać kontakt z wszystkimi uczniami i wychowankami. W poszukiwaniu rozwiązań, tej trudnej sytuacji, zamieszczaliście na stronie internetowej materiały dydaktyczne do pracy w domu, a przecież także zajmujecie się swoimi rodzinami.

Pamiętajmy:

„Optymizm jest wiarą, która prowadzi do osiągnięcia celu; nic nie da się zrobić bez nadziei ” -Helen Keller-

Przesyłam Wam moc pozytywnej energii i proszę: pozostańcie w domu.

Małgorzata Woźniak – dyrektor PZKS w Wejherowie wraz z Kadrą Kierowniczą