W dniach 13 i 14 lutego w Auli Zasadniczej Szkoły Zawodowej odbyła się dyskoteka Walentynkowa. W imprezie uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum ,ZSZ oraz SSPdP. Jak zawsze zabawa była świetna. Do tańca zagrzewały nas nie tylko skoczne piosenki
z najnowszych list przebojów, ale i kolorowe światła dyskotekowe. Sala zamieniła się w tłum tańczących .Nie zabrakło również zabaw przygotowanych przez p Jakuba Wałka takich jak Konkurs sprawnościowy „statek”, w którym uczniowie mieli za zadanie jak najszybciej reagować na komendy prowadzącego (prawa lewa burta) wykazując się przy tym szybkością i refleksem. Konkurs „Jaka to melodia”, polegający na zgadywaniu przez uczniów tytułów oraz wykonawców, oraz zabawa muzyczna „Krzesła”, w której uczestnicy tańczyli wokoło krzeseł. Ich Ilość była o jeden mniejsza od ilości uczestników zabawy. Podczas przerwy w muzyce musieli szybko zająć sobie miejsce. Osoba, której ta sztuka się nie udała odpadała z dalszej gry.

Wystrój sali był dziełem uczniów SSPdP pod przewodnictwem pani Anny Nowickiej i utrzymany był w tematyce walentynkowej.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Kto nie był niech żałuje i poprawę obiecuje!!:)