W piątek 27 maja 2022 r. uczniowie klasy VII a (pod opieką p. Hani Kazimierczuk), VII b (pod opieką wych. klasy p. Agaty Skibińskiej – Orysiak) oraz VIII a (pod opieką wych. klasy p. Kasi Krychniak – Sikorskiej) wybrali się do Parku Miejskiego w Wejherowie, by uczestniczyć w atrakcjach zorganizowanych przez Klub Integracji Społecznej „Śródmieście”. Plenerową imprezę zorganizowano pod hasłem: „Dzień Sąsiada. Współpraca –   – Popłaca”.

Bawiliśmy się wyśmienicie. Nasza młodzież cudownie integrowała się z uczniami wejherowskich szkół i placówek podczas wesołych zabaw w grupach, animacji, tańców i różnorodnych konkursów z nagrodami. Dla uczestników wydarzenia przygotowano smaczny poczęstunek w postaci waty cukrowej, pizzy, popcornu oraz napojów ciepłych i zimnych.

We wspaniałych nastrojach, choć z lekkim żalem, że czas się już żegnać, udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły. Dobrego humoru nie popsuł nam nawet dość silnie wiejący wiatr. Kto by się przejmował pogodą, gdy w sercu „świeci mu słońce”!!!