Dzięki uprzejmości mamy Diany  – pani Weroniki Drobnej – Burczyk, która poinformowała o nadchodzącym wydarzeniu wychowawcę klasy 7 a – p. Rudolfa Simenaka, uczniowie tejże klasy, jak również klasa 8 a – pod opieką p. Katarzyny Krychniak – Sikorskiej oraz klasa 7 b – pod opieką p. Agaty Skibińskiej- Orysiak, mieli olbrzymią przyjemność uczestniczyć w atrakcjach zorganizowanych przez Klub Integracji Społecznej „Śródmieście” w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego w Wejherowie.

Niespodzianek było mnóstwo, m.in. mecz siatkówki (grali w nim uczniowie i uczennice naszej szkoły oraz niezwykle skuteczna pani Kasia Krychniak – Sikorska), animacje, liczne konkursy z nagrodami, jak również wspaniały poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy. Choć pogoda nie dopisała, atmosfera była znakomita! Na pewno to wydarzenie pozostanie w naszej pamięci na długo! Dziękujemy jego organizatorom za cudnie spędzony czas!