Listopad to czas, kiedy ziemia łączy się szczególnie z Niebem, gdy
wspominamy Wszystkich Świętych i wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym duchu spotkaliśmy się na „Zaduszkach Szkolnych”, które odbyły się pod hasłem „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”.

Uczniowie kl. 2B ZSZ przypomnieli nam w Litanii, że jesteśmy pod opieką dobrych Świętych, a chór szkolny wprowadził w klimat jesiennej nostalgii. „Nie jestem stąd, nie jestem stąd, ja, co tak ukochałem ziemię” – recytowały nasze siostry bliźniaczki i zapaliły światło ku pamięci naszych bliskich, którzy „byli TU, a są już TAM”, a którzy byli związani z naszą szkołą. Do kochania bliskich zachęcili nas piękną recytacją trudnego wiersza ks. Twardowskigo uczniowie Łukasz Bach i Michał Bogusz Wymieniliśmy ś.p. Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły, zmarłych Uczniów i Rodziców, życząc śpiewnie, by Chrystus był ich Zmartwychwstaniem i dla nas Dobrym Pasterzem. Program przygotowała P. Dorota Auriga- Seyda,coraz piękniej śpiewający chór z pięknym repertuarem prowadziła P. Wiesława Szypelt, a P. Zofia Pioterek i P. Wanda Politowska, pomogły stworzyć listę wypominkową naszych Zmarłych.