W piątek 23 stycznia uczniowie klasy I d ZET Gimnazjum, udali się ze swoją wychowawczynią Anną Milewską na zajęcia ceramiczne do Dworku Drzewiarza w Gościcinie.

Celem zajęć było rozwijanie sprawności manualnej oraz ekspresji plastycznej dzieci. Jak widać na zdjęciach zabawa gliną, jej zgniatanie oraz ugniatanie  sprawiło nam wszystkim ogromną radość. Staliśmy się autorami niepowtarzalnych dzieł, które można zobaczyć w załączonej fotorelacji. Dzięki zajęciom z gliną udało się Pani instruktor rozbudzić w nas wiarę we własne siły i możliwości. Było to doskonałe zajęcie relaksacyjne i terapeutyczne. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni i wyciszeni, z pragnieniem powrotu na następne zajęcia ceramiczne do Gminnego Ośrodka Kultury w Gościcinie.