21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Dyrektor PZKS pani Małgorzata Woźniak wraz z Wicedyrektor Renatą Solarczyk wręczyły najlepszym uczniom dyplomy oraz nagrody. Świadectwa każdy absolwent odbierze w dniu 22 czerwca po wyjściu z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Podczas uroczystości uczniowie klas III pożegnali się ze wszystkimi i podziękowali dyrekcji szkoły, gronu pedagogicznemu oraz wychowawcom – Pani Magdalenie Jeka oraz Panu Markowi Fuhrmannowi za poświęcony czas, wspaniałe chwile i niezwykłe przeżycia w szkole. Przedstawiciele młodszych klas pożegnali starszych kolegów życząc im, aby nigdy nie utracili optymizmu, wiary i nadziei. Na pamiątkę tych kilku minionych lat wręczyli im symboliczne upominki. Uroczystość uświetnił występ chórku szkolnego, który zaśpiewał piosenkę pt. „Ale to już było, i nie wróci więcej…” Absolwentom wszystkich klas trzecich życzymy wszystkiego najlepszego i szczęścia w dorosłym życiu.