Na ten dzień wszyscy czekali z niecierpliwością – 19 czerwca – zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Odświętne stroje, uroczysta akademia, odebranie świadectw i pożegnanie nauki na dwa miesiące wakacji! Była to wyjątkowa chwila, którą celebrowało w sumie aż 90 absolwentów zespołów edukacyjno-terapeutycznych, gimnazjum, klasy VIII SP, Specjalnej Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Akademię tradycyjnie rozpoczęliśmy od odtańczenia poloneza, po czym wszystkich gości przywitała pani dyrektor Małgorzata Wożniak. Mieliśmy okazję wysłuchać części artystycznej oraz wzruszających podziękowań od rodziców. Dla absolwentów najważniejszą chwilą tego dnia było rozdanie świadectw. Z rozrzewnieniem uczniowie żegnali się ze swoimi długoletnimi wychowawcami. Symboliczny ostatni dzwonek tego roku szkolnego rozpoczął letnie wakacje. Kochani uczniowie! Życzymy Wam udanego odpoczynku i wspaniałego startu w dorosłość!