„Droga, którą przebyliśmy…” tak brzmiał napis na dekoracji przygotowanej z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021. Droga, która w tym roku nie była łatwa. Przeszliśmy czas nauki stacjonarnej, pandemie, naukę zdalną, aby w maju powrócić do szkolnych ławek i wspólnie czekać na upragnione wakacje. Pani Dyrektor Małgorzata Woźniak zwracając się do absolwentów wspomnieniami wracała do momentu, jak przyjmowała ich do szkoły – wtedy jeszcze dzieci, a dziś żegna młodzież. Jeden z uczniów kończących szkołę spędził w naszej placówce 17 lat! A jedna z uczennic dodała: „Szkoła to drugi dom”. Był to dzień pełen podziękowań, radości ale także smutku i wzruszeń. Nikt nie lubi pożegnań, jednakże każdy koniec to początek czegoś nowego. Wszystkim naszym uczniom i absolwentom życzymy dobrych, spokojnych, bezpiecznych wakacji… i do zobaczenia we wrześniu !