„Szczęśliwej drogi, już czas…”

Nasi kochani absolwenci! To faktycznie już czas do wejścia na nową ścieżkę… W tym roku szkołę podstawową opuszcza 20 uczniów. Większość z Was była z nami od samego początku waszej drogi edukacyjnej! Kilku uczniów zżyło się z nami po ponad 9 latach bycia razem. Niektórym wystarczyło mniej wspólnych lat, by poczuć, że „podstawówka” to ich miejsce na ziemi, to ten drugi dom! Dziękujemy Wam za te piękne lata, podczas których uczyliśmy się siebie nawzajem! Za chwile radości, za drobne smutki, za niepowodzenia, które wspólnie potrafiliśmy przekuć w wasze sukcesy, za każdy uśmiech, radosne powitania i moc przejawów sympatii, których nie szczędziliście swoim ukochanym wychowawcom i nauczycielom! Drodzy absolwenci zostaniecie głęboko w naszych sercach! Życzymy Wam, nowych, pięknych horyzontów, wspaniałych nauczycieli i przede wszystkim poczucia, że trafiliście w kolejne miejsce, w którym poczujecie się jak „u siebie”! Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły podstawowej życzymy gorących, pełnych wytchnienia, bezpiecznych wakacji! Pożegnaliśmy trudny rok szkolny, niech ten następny będzie lepszy i spokojniejszy! Czekamy na Was we wrześniu! ”